КОБЛЕВО (Миколаївська обл.)

Курорт КОБЛЕВО  один із більших розвинених морських курортів України, що знаходиться в Миколаівській області.З однієї сторони омивається лагідним Чорним морем , а з іншої водами Тилигулького лиману . Надчистіше морське повітря, тепле море, яскраве сонце, піщані пляжі із золотавим пісочком», а ще із десяток кілометрів хвойних соснових насаджень- створять вам найкращі умови для оздоровлення та відпочинку!  Тут буде цікаво всім! І сімейним парочкам із дітьми, оскільки саме у п Коблево знаходиться один із найбільших аквапарків України, власний Лунапарк : каччелі, каруселі, атракціони розваг, безліч морських розваг на Набережній: банани, катамарани, гірки іні надсучасній молоді – оскільки саме у Коблево є безліч «ШАЛЕНИХ ДИСКОТЕК» до ранку, кафешок, барів, ресторанів. Літні люди матимуть змогу прогулянится озелениними сквериками, посидіти на лавочках-послухати «шум моря» та просто прогулятися затишною набережною! Є ряд цікавих екскурсійних програм, які вам будуть пропонувати на кожному кроці!
Ну , як і на кожному курорті для вас працюватимуть різноманітні магазини, базарчики, де будь-який покупець зможе придбати все необхідне !
Ще однією принадаю для туристів — є звичайно ФІРМОВЕ ВИНО ТМ «КОБЛЕВО», відоме не тільки в Украіні , а далеко за її межами.. 
Отож, не зволікайте … гайда збирайте речі та їдьмо у відпустку!