Болгарія автобусом із Рівного

БОЛГАРАРІЯ займає 22% його території. Межує на півночі з Румунією — вздовж Дунаю, на півдні — з Грецією і Туреччиною, на заході — з Сербією і Македонією. На сході омивається Чорним морем.

Столиця – Софія.Офіційна мова – болгарська.Грошова одиниця – Лев.Часовий пояс – +2.

Релігія. Більшість громадян Болгарії православні християни (близько 83%).

Клімат. Помірний континентальний клімат, що переходить до середземноморського (крайній південь). У січні середня температура від +2°С до -2°C, у липні до +25°C.

Болгарія – одна з найкрасивіших країн на Балканському півострові, яка відома багатою історією, культурними традиціями, теплою гостинністю, пам’ятниками архітектури і живописним різноманітним ландшафтом: теплі морем і м’яким золотим піском в літній пляжний період, красивими гірськими рельєфами з доглянутими сніговими трасами взимку, безліччю прозорих озер, мінеральних вод впродовж всього року. А тому відпочинок в Болгарії обов’язково буде насиченим яскравими враженнями.

БОЛГАРІЯ Є ВІЗОВОЮ КРАЇНОЮ.

ВАРТІСТЬ ВІЗИ СТАНОВИТЬ 35 євро для дорослих

Документи для відкриття болгарської візи:

  1. Закордонний паспорт.

  2. 2 фотографії (3,5 см на 4,5 см, на білому фоні, 80% повинно займати обличчя).

  3. Анкета для заповнення.

Для дітей: копія свідоцтва про народження, 2 фотографії. Якщо дитина подорожуватиме з одним із батьків, то потрібно нотаріально завірений дозвіл від батька/матері.

Для студентів до 21 року: копія студентського квитка.

Для пенсіонерів: копія пенсійного посвідчення.

Вартість болгарської візи для туристів, які їдуть автобусом, власним транспортом чи літаком, АЛЕ бронюють проживання в готелі — 35 € при подачі документів за 8 днів до поїздки; 70 €  при подачі документів менше як за 7 днів.

Вартість болгарської візи для туристів, які їдуть власним транспортом, у самостійно заброньований готель становить 35 €+ 10 €, при подачі документів за 8 днів до поїздки; 70 € + 10 € при подачі документів менше як за 7 днів.

Консульський збір не оплачують: пенсіонери, діти до 18 років та студенти віком до 21 року.

Нагадуємо: власники діючої шенгенської візи можуть в’їжджати у Болгарію по ній. Якщо у вас є віза, обов’язковою умовою є пред’явлення при бронюванні сканованої сторінки з візою.

УВАГА! З 1.08.2013 року вартість прискореної візи до Болгарії становить 70 € дорослі, 70 € – діти, студенти та пенсіонери. Виготовляється за 3 робочі дні.

Повідомляємо Вам, що у теперішній час Румунія відмовляється пропускати транзитом через свою територію осіб, які мають болгарську візу з одноразовим в`їздом. У зв`язку з цим та з ціллю попередження проблем в`їзду, Консульство Болгарії у Києві зараз видає візи категорії «С», з дворазовим в`їздом як мінімум.

Варто врахувати, що для того, щоб поставити дворазову візу, у якої мінімальний термін дії 6 місяців, паспорт повинен бути ще дійсним не менше як 9 місяців (6 місяців віза + 3 місяці коридор).

У зв`язку з цим звертаємо увагу перевіряти термін дії паспортів та подавати у Консульство ЛИШЕ ПАСПОРТИ ДІЙСНІ ПРОТЯГОМ НЕ МЕНШЕ 9 МІСЯЦІВ ПІСЛЯ ВКАЗАНОЇ ПОЧАТКОВОЇ ДАТИ ДІЇ ВІЗИ.

НАЙБІЛЬШІ та НАЙВІДОМІШІ КУРОРТИ БОЛГАРІЇ

ЗОЛОТІ ПІСКИ.Золоті піски – один з найбільших курортів на болгарському черномор’ї. З травня пожовтень він радує відпочивальників унікальним поєднанням прекрасного пляжу, усипаного найдрібнішим кварцевим піском золотистого кольору, і величезного листяного лісу національного парку, розташованого довкола. По древній легенді якісь пірати зарили на узбережжі великий золотий клад, але, повернувшись, не змогли його виявити – золото перетворилося на пісок. Ось чому пляж, що протягнувся на 3,5 км. уздовж узбережжя і що місцями досягає 100 м завширшки, носить назву «Золоті піски». До початку ХХ ст це місце, розташоване всього в 18 км. на північ від міста Варна, не було заселене. Багато в чому завдяки цьому, в безпосередній близькості від пляжу зберігся недоторканий ліс, оголошений захищеною зоною ще в 1943 р. Золоті піски мають все необхідне для зручного і повноцінного відпочинку: 69 готелів категорій 5, 4, 3 і 2 зірки (багато з яких реконструйовані), 2 дачних селища, комфортабельні котеджі, вілли і кемпінги. Тут понад 70 ресторанів, що пропонують болгарську, європейську, східну кухні і відомі у всьому світі чудові болгарські вина; кафе, кондитерські, снек-бари, магазини, нічні бари, дискотеки, клуби з фольклорними і шоу-програмами, а також казино, що працюють до ранку. У розпорядженні гостей велика різноманітність водних видів спорту: яхти, водні лижі, скутери, моторні човни, водні велосипеди, човни-банани, водні парашути і дельтаплани, водні гори. Для любителів активного відпочинок-теніс, верхова їзда, міні-гольф, велосипеди, боулінг, волейбольні майданчики, тренажери, відкриті і криті басейни. Для яхтсменів-причал з 3 обладнаними пірсами. У гостей курорту є можливість поєднувати відпочинок з оздоровчими процедурами в бальнеоцентре “Амбасадор”: цілорічне бальнеолікування (грязелікування), антистрес, фітотерапія, програми “Relax” і “Revital”, апітерапія і ароматерапія, більше 100 видів медичних послуг. Для дітей є аквапарк, що займає площу 40 тис.кв.м, де одночасно можуть відпочивати 1200 чоловік. “Божевільна річка”, “Ледача річка”, “Рафтінговий спуск”, “Камікадзе”, “Чорний коридор”, гори-тунелі із звуковими і світлоеффектамі, водний бар чекають своїх відвідувачів.

СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ.Курорт Сонячний Берег – найбільший курорт Болгарії, розташований всього в 35 км. від Бургаса, стандартного аеропорту прильоту чартерів з відпочивальниками. Знаменитий піщаний пляж курорту Сонячний Берег протягнувся більш ніж на 5 километоров і покритий чистісіньким дрібним піском, місцями створюючим живописні дюни. Вхід у воду тут дуже пологий, що поза сумнівом є великим плюсом для відпочинку з маленькими дітьми. Рельєф місцевості на Сонячному Березі буквально сам призначений до створення природного курорту – тут абсолютно плоска рівнина, покрита змішаною хвойно-листяною рослинністю, що створює унікальний мікроклімат на цьому відомому болгарському курорті. Середня температура повітря влітку 25-28 градусів, а води 22-24 градуси тепла. Сонячний берег – на протяг останніх років є одним з самих швидкорозвивающихся курортів Болгарії, – до кожного нового сезону з кінця 90-х років тут зводяться нові і повністю реконструюються старі готелі, ресторани, різноманітні розважальні заклади і інші об’єкти туристичної інфраструктури. Курорт першим в Болгарії створив унікальні умови для інвестиційної активності у сфері туризму, у зв’язку з чим темпи розвитку ринку нерухомості Сонячного берега в багато разів зросли, випередили інші курорти Болгарії і звели нову планку якості болгарських туристичних об’єктів. Тепер тут представлені унікальні по розкоші готелі 5*, сучасні готелі категорії 3-4*, обладнані по найсучасніших готельних стандартах, ну і звичайно ще залишилося декілька демократичних готелів 2*, що ідеально підходять для небагатих студентів або для тих, хто просто хоче заощадити на придбання туру на Сонячний Берег. В центрі Сонячного Берега Ви знайдете величезну кількість атракціонів, які так люблять діти, магазинчиків з одягом, фруктами, сувенірами і т.д, ресторанів зі всілякою кухнею, нічних дискотек і клубів для молоді, коктейль-барів під відкритим небом. Сонячний берег у зв’язку із сприятливим місцерозташуванням, надає туристам дуже широкі екскурсійні можливості. І звичайно ж пропонує безліч видів спортивних розваг і пляжного відпочинку. На пляжі Сонячного Берега представлені дитячі водні гори, басейни, прокат гідроциклів, водних велосипедів, катамаранів, прогулянки на яхтах, польоти на дельтаплані, банджо-джампінг, стрибки на парашуті, катання на водних лижах, бананах і багато іншого. Відпочинок в Болгірії на курорті Сонячний берег ми можемо порадити практично будь-якій категорії відпочивальників – любителям активного відпочинку, молоді, а також звичайно для родинного відпочинку з маленькими дітьми.

АЛБЕНА.Курортний комплекс Албена розташований в 40 км. від Аеропорту м. Варна. Прекрасні природні умови, м’який морський клімат, ласкаве тепле море з рівним піщаним дном і семикілометрова пляжна смуга з дрібним піском, ідеально личить для дітей і дорослих. Албена – це рай для родинного відпочинку. До послуг відпочивальників – найрізноманітніші розваги: від ресторанів до елітної кінно-спортивної бази. Прекрасно розвинені водні види спорту: підводне плавання, веслування, серфінг, водні лижі і ін. Тут щорічно проводяться: фестиваль дитячої пісні, фестиваль «Золота антена», змагання по футболу, волейболу, тенісу, боксу, парусні регати і багато іншого. Між готелями, центром курорту і пляжем постійно курсують міні-потяги. Особлива увага на курорті приділяється дітям. Для них пропонуються всілякі послуги, включаючи дитячі садочки і дитячі клуби з кваліфікованими вихователями. Албена – це широкі пляжі, чисте і спокійне море, сучасні готелі. Він по праву гордиться чистотою своїх пляжів, морської води і повітря. А для загальної релаксації і зміцнення сил в Албені існує цілий комплекс бальнеотерапевтичних процедур.
СВЯТІ КОНСТАНТИН І ОЛЕНА.Між курортом Золоті Піски і містом Варною розташований найстаріший курорт Болгарії – Святі Костянтин і Олена, що заслужено гордяться славними традиціями гостинності і привітності. Курорт розташований в прекрасному зеленому парку з великою кількістю мінеральних джерел. Острів Святого Костянтина і Олени – поєднання екзотики і сучасності, один з найпривабливіших курортів чорноморського узбережжя Болгарії. Відпочинок в Болгарії на цьому курорті – це природний парк з кипарисами і смоковницями в лісистій місцевості, рельєфний морський берег, невеликі тихі затоки, тиша і спокій, лікувальні мінеральні джерела, чарівне поєднання морського бризу на висоті 25 м над рівнем моря з лісовою прохолодою і ароматом вікових дерев. Мінеральні джерел так багато, що деякі з них стікають прямо в морі, це робить його побережжя навіть взимку теплим і привітним. Клімат в цих місцях м’який. Води мінеральних джерел, температура яких досягає +42 С, багаті кальцієм, бромом, йодом, сульфатами і іонами магнію. Центр мінеральних вод оснащений сучасним устаткуванням; тут більше 100 видів профілактичного лікування: від водолікування, фізіотерапії, рефлексотерапії до лікування струмами високої і низької частоти. До ваших послуг басейн з мінеральною водою. Цілюща мінеральна вода, багата солями і мікроелементами, успішно лікує артритні і ревматичні захворювання, порушення опорно-рухового апарату, фізичне і психічне виснаження організму. На курорті широкий вибір ресторанів, де відвідувач може насолодитися красою як національною болгарською, так і традиційної європейської кухні. Специфічні меню складені так, що здатні задовольнити навіть найпретензійніший смак. До послуг гостей різноманітні можливості для занять спортом. Для тих, хто любить водні види спорту – віндсерфінг, водні лижі, катання на водному мотоциклі, польоти на парашутах, підводне плавання. За переказами курорт отримав свою назву від однойменного древнього жіночого монастиря Св. Костянтина і Олени, від якого на курорті збереглася лише каплиця. Маленька будівля наполовину осіла в землю. Кам’яна плита перед церковним вівтарем накриває джерело, з якого, згідно з легендою, тече свята вода. Обширні парки, де зростають дуб, сосни, ялина і кипарис, царство тиші і спокою, чисте повітря перетворюють курорт Святі Костянтин і Олена в справжній рай для відпочивальників.

ОБЗОР.Невелике курортне містечко Обзор знаходиться в 60-ти км. на південь від Варни, у бік Бургаса.Місце розташування містечка на самому березі Чорного моря – там, де до моря спускається гірський хребет Стара Планіна. Курорт володіє всіма достоїнствами гірського і приморського курорту завдяки покритим лісами гірських схилів у поєднанні з чудовими пляжами. З одного боку його відкривається прекрасний вигляд на море, а з іншою на гори. Обзор має дуже вдале географічне розташування і привертає увагу багатокілометровими чистими піщаним пляжами, нетронутими хвойними лісами, мінеральними джерелами лікувальної сірчистої води, гірськими струмками і невеликими водопадами. Це одне з самих екологічно чистих курортних місць на Чорному морі. Найближчі підприємства знаходяться на відстань мінімум 60км. від курортного містечка. Багатьох туристів це місце залучає своєю тишею, затишком і красивою природою. Обзор – це невеликий романтичний куточок природи, де відпочивальники знайдуть все найнеобхідніше для веселого і безтурботного відпочинку. Чистісіньке повітря, пляжі, гори, вікові ліси, здорове харчування створюють найсприятливіші умови для родинного відпочинку і оздоровлення з травня по жовтень. Особливо привабливий цей курорт для сімей з дітьми, а також людей, що не люблять метушні великих курортів. Обзор – це курорт, що розвивається, з кожним роком приваблюючий все більше туристів, прагнучих провести свою відпустку подалі від шуму і метушні великих курортів. Місто є сучасним торгівельним центром і надає можливість не лише зробити покупки, але і прекрасно провести час в кафе, ресторанах і барах. Кількість ресторанчиків, кафе, барів, бістро, магазинів не піддається численню. На вибір гостей міста пропонується величезний асортимент – виробів місцевих ремісників з шкіри і льону, болгарських вин, свіжих овочів і стиглих фруктів.

СВЯТИЙ ВЛАС.Сьогодні Святий Влас – це один з наймолодших невеликих курортів Болгарії, який швидко розвивається, розташований всього в 6 кілометрах від найбільшого курорту Болгарії Сонячного Берега. Але, на відміну від цього курорту тут ще небагатолюдно і тихо. З узбережжя Святого Власа відкривається гарний вигляд на древнє місто Несебр. Поселення Святий Влас було засновано фракийським плем’ям ларісов в II ст н.е. і свою назву отримало на честь Велеса ( Святого Власа) – покровителем торгівлі. Недалеко від Святого Власа закінчується один з гірських хребтів Болгарії, завдяки чому гірське повітря змішується з морським і в результаті виходить коктейль, корисний для лікування легеневих захворювань. Кристально чисте повітря, прекрасні пляжі, сучасні готелі і багата інфраструктура з кожним роком приваблюють все більшу кількість туристів і дають широкий спектр можливостей по організації дозвілля, як для любителів активного відпочинку, так і для шанувальників тиші і затишку. Останніми роками на курорті побудований ряд комфортабельних приватних готелів і вілл. Тут Ви зможете насолодитися спокійним відпочинком в затишній обстановці. Безліч невеликих, але хорошого рівня готелі і пансіонати. Ресторани і бари, сауни і більярд, фітнес і теніс. Все що потрібне для відмінного відпочинку в Болгарії.

СОЗОПОЛЬ. Созополь – велика кількість потопаючих в садах будинків кінця минулого століття,привабливе місто для цінителів старовинної архітектури і романтичної атмосфери – старовинні будинки з дерев’яними еркерами, маленькі живописні провулки, маленькі приватні готелі, величезна різноманітність ресторанів, таверн, кафе, барів і дискотек. Созополь знаходиться в 30 кілометрах на південь від Бургаса на живописному півострові в південній частині Бургаської затоки. Місто засноване мілетськими греками в VI столітті до н.е. і було самою ранньою грецькою колонією на Чорному морі. Пізніше отримав ім’я Созополіс, тобто місто порятунку. В наші дні Созополь особливо привабливий для справжніх цінителів старовинної архітектури і романтичної атмосфери. Впродовж багатьох десятиліть вузькі і круті мощені вулички Созополя, його старовинні дерев’яні будинки, з еркерами і червоною черепицею приваблюють сюди артистів, художників, поетів. Саме у вуличному ансамблі неповторна краса Созополя. Созополь надає відпочиваючим розваги на будь-який смак. Це і водні лижі, польоти з парашутом, польоти на параплані, дайвінг, «водяний банан», водяні горки, серфінг, скутера. На узбережжі величезна різноманітність магазинів, ресторанів, таверн, кафе, барів і дискотек. Для маленьких курортників побудований цікавий парк дитячих атракціонів, по всьому узбережжю і в дворах встановлені гойдалки і горки.

ДЮНИ.Курорт Дюни розташований на півдні Болгарського узбережжя на природному піщаному пляжі завдовжки 4,5 км. і отримав своє ім’я від живописних дюн, що прикрашають морський берег за 46 км. від а/п м. Бургас. Пісок тут дрібний і золотистий, з невеликими дюнами. Море тут спокійне, дно піщане, а глибина моря плавно і поступово збільшується. Пляж Дюн отримав приз «Синій прапор» за найчистіше довкілля. Протягом декількох років тут побудували нові готелі, і курорт стає одним з найпривабливіших на болгарському Чорному морі. Вишукані і чарівні вілли і готелі категорії 3 і 4 зірки в архітектурному стилі болгарського національного Відродження, розташовані в трьох зонах: Зеленіка, Марина і Пелікан. Тут Ви знайдете і багаточисельні ресторанчики, кафе, нічні клуби, тенісні корти, басейни для дорослих і дітей, спортивні майданчики, де можна зайнятися різними видами спорту.

НАЯВНІСТЬ ТУРІВ ТА ЦІН УТОЧНЯЙТЕ ПО ТЕЛЕФОНАХ:

097 677 96 23, 099 164 32 20